Klip Smack my Bitch Up (1997)

14. února 2007 v 15:42 | Devilian - The Prodigy Dancer
Zakázaný klip od The Prodigy. Někde je zakázaný úplně, někde jsou jen zcenzurované takové ty nejextrémnější okamžiky. Ale to víte...Když máte kontroverzní text, tak k němu musí být i kontroverzní klip (jinak to snad ani u Prodigy nefunguje :D ).

Klip je natočen z pohledu člověka (a doteď jsou dohady zda z pohledu ženy, nebo muže...). Začíná to sprchou, oblékáním, a pak nějaké to posilnění před noční pařbou (a tím posilněním zcela určitě nemyslím jídlo). Pak se jde do baru posilnit se ještě něčím tekutějším, než to, co je uvedeno výše :) a potom osahá pár ženských, mírně bez smyslů rozmlátí DJovi jeho desky a pult...Pak jde na záchodky, vyhodí večeři do umyvadla a sjede do toho rukou (blee...na tu scénu se nerada dívám, dělá se mi zle), a vyhodí nějakého chlapa z kabinky WC...Později se vymotá z baru, zase něco ze sebe vyhodí na chodník, a jde do Night Clubu :) Tam , zcela necenzurovaně, dělá striptýz nějaká ta štětka, s tou se pak vymotá ven a pak naskočí do auta a jedou (tady už je obraz fakt rozmazaný a trochu hodně to cloumá). U něho doma...No dál už to nebudu rozebírat...
A proč dohady o tom, jestli to je chlap, nebo ženská? Na konci je odraz v zrcadle a tam je žena...Mno, mohly to být zcela jistě ,,halušky" :)

Když Prodigy viděli to video poprvé, hnusilo se jim, ale o pár týdnů později, řekli, že to video chtějí vydat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chanel Handbags Chanel Handbags | E-mail | Web | 8. října 2011 v 14:09 | Reagovat

Come to where the flavor is.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama