ŽE BY NOVÉ ALBUM?

27. února 2010 v 10:43 | Devilian |  The Prodigy
IMD tour ještě zdaleka není u konce, respektive čeká ji ještě druhé kolo v letošním roce a máme tu první info o novém albu Prodigy:
Novozélandský web Stuff.co.nz uveřejnil krátké emailové interview s Liamem Howlettem nejen o jejich nadcházejícím vystoupení v Aucklandu, ale dostalo se taky na krátké info o dalších plánech Prodigy. Konkrétně pak o plánovaném nahrávání nového alba koncem letošního roku a jeho vydání v průběhu příštího roku. Nicméně tyhle termíny je třeba brát s rezervou, minimálně poslední dvě alba se drala na svět docela pomalu a Liamovy sliby nikdy za moc nestály :) Nicméně loňský rok byl pro Prodigy víc než dobrý, zažily docela slušný comeback, tak mají tentokrát snad mnohem více nadšení do další produkce. Každopádně ledy se začali zase hýbat přátelé :)
Diskuze k albu jako vždy na českém prodigy fóru (včetně částečného překladu zmíněného
interview).


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 coach signature tote coach signature tote | 6. dubna 2012 v 6:45 | Reagovat

Make an effort in order to <a href='http://www.cheapfakecoachbags.co.uk/coachbagtote-c-5.html'>coach signature tote</a> find out every single participant against your crew as well as what precisely driving these folks best. Understand that ones gamers usually are finding out brand spanking new abilities and yes it may perhaps be very difficult intended for all of them. End up being being familiar with, pushing and passionate.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama